Beykoz Kiralık İskele

Beykoz Kiralık İskele ; İş hayatına girdiği günden bugüne kadar birçok mimarî projelerde yaygın şekilde kullanılmış ve kullanılmakta olan Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri ürünleri, mühendislerimiz tarafından işçilerin güvenli olarak çalışabileceği, toplam maliyette ekonomik, her ortama uyum sağlayabilen, mukavemeti ve emniyet değerleri yüksek, kolay kurulup sökülebilen tasarımlarla dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Beykoz Kiralık İskele; Kaliteli ürün, kaliteli işçilik, zamanında teslimat, projelendirme ve satış sonrası teknik desteğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Beykoz Kiralık İskele çözüm odaklı çalışmalarına devam eder. Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri kalitesinden taviz vermeden yapı sektörüne güvenle hizmet vermeye devam etmektedir. 

Beykoz Kiralık İskele ; Kiralama ve  Satın alma birimimiz projelerinize en uygun çözümü sunarak sizlere satış sonrası şantiye desteğini de vermekteyiz.

Bugüne kadar, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde temel ilkemiz; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli imalat ve zamanında teslimat olmuştur. 

Tüm hakları saklıdır © 2017